Zihin Engelliler Öğretmenliği Haftalık Ders Çizelgesi

Drupal GENEL FBolumHaftalikDersProgramiAna.rdl
1. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
08-09












09-10
İNG 111 01 (T) İngilizce I
Okutman Özden ÖZLÜ


İNG 111 01 (T) İngilizce I
Okutman Özden ÖZLÜ
TRD 153 04 (T) Türkçe I Yazılı Anlatım
 BELİRLENECEK 




10-11
İNG 111 01 (T) İngilizce I
Okutman Özden ÖZLÜ


İNG 111 01 (T) İngilizce I
Okutman Özden ÖZLÜ
TRD 153 04 (T) Türkçe I Yazılı Anlatım
 BELİRLENECEK 




11-12






BÖTE 105 02 (T) Bilgisayar I
Öğr. Gör. AYLİN TUTGUN




12-13






BÖTE 105 02 (T) Bilgisayar I
Öğr. Gör. AYLİN TUTGUN




13-14




ATA 151 04 (T) Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi I
Yrd. Doç. Dr. Orhan ÇEKİÇ






14-15




ATA 151 04 (T) Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi I
Yrd. Doç. Dr. Orhan ÇEKİÇ






15-16












16-17












17-18












18-19












19-20












20-21












21-22












22-23












23-24












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












2. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
08-09












09-10












10-11












11-12












12-13












13-14




EĞT 201 01 (T) Öğretim İlke Ve Yöntemleri
Yrd. Doç. Dr. Ali TEMEL






14-15




EĞT 201 01 (T) Öğretim İlke Ve Yöntemleri
Yrd. Doç. Dr. Ali TEMEL






15-16




EĞT 201 01 (T) Öğretim İlke Ve Yöntemleri
Yrd. Doç. Dr. Ali TEMEL






16-17












17-18












18-19












19-20












20-21












21-22












22-23












23-24












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












3. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
08-09












09-10






EĞT 301 02 (T) Sınıf Yönetimi
Yrd. Doç. Dr. MUSTAFA ONUR CESUR




10-11






EĞT 301 02 (T) Sınıf Yönetimi
Yrd. Doç. Dr. MUSTAFA ONUR CESUR




11-12












12-13












13-14












14-15












15-16












16-17












17-18












18-19












19-20












20-21












21-22












22-23












23-24












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30












4. Sınıf
 
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
08-09












09-10












10-11












11-12












12-13












13-14












14-15












15-16












16-17












17-18












18-19












19-20












20-21












21-22












22-23












23-24












17:30-18:30












18:30-19:30












19:30-20:30












20:30-21:30












21:30-22:30












22:30-23:30